sidearea logo
MTÜ Loodi Mõisa Arendus | Loodi Pärandtehnoloogia Klaster
15951
page-template-default,page,page-id-15951,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Loodi Pärandtehnoloogia Klaster

Loodi MTÜ Loodi Pärandtehnoloogia Klaster.

 

Käesoleva 2018. aasta esimestel päevadel loodi MTÜ Loodi Pärandtehnoloogia Klaster. Mittetulundusühingu asutajaliikmed on Priit-Kalev Parts ja Siim Sillamaa.

 

Mittetulundusühingu eesmärgiks on eesmärk on soodustada innovaatilist tegevust pärandtehnoloogia valdkonnas teadmiste edendamise, rajatiste jagamise, teadmiste ja kogemuste vahetamise, teadmussiirdesse panustamise, võrgustike loomise, teabe levitamise ja koostöö kaudu klastrisse kuuluvate ettevõtjate ja muude organisatsioonide vahel.

 

MTÜ Loodi Pärandtehnoloogia Klaster esitab jaanuari lõpul piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetme raames projekti Loodi Pärandtehnoloogia Tootearenduskeskus. Loodi Pärandtehnoloogia Tootearenduskeskus loob traditsioonilise ehituse ja looduslike ehitusmaterjalide valdkonna ettevõtjale soodsa pinnase äritegevuse käivitamiseks ja jätkusuutlikkuse saavutamiseks. Keskus pakub tööprotsesside viimistlemiseks ja toodete väljatöötamiseks erisisustusega ruume, nõustamist ja turundustuge. Kujuneb ettevõtete koostöövõrgustik, mis rakendab tõhusalt IKT ja kaugtöö vahendeid, et tõsta väikeettevõtetel põhineva valdkonna võimekust teostada mahukaid tellimusi.

 

Praeguseks on Klastriga liitunud järgmised ettevõtted ja organisatsioonid:

 

MTÜ Eesti Puitmajaliit

Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia

Hobbiton OÜ

OÜ Päikesepuu

OÜ Tuudevere Kordon

Purest OÜ

Puleium OÜ

Mükoloogiauuringute Keskus SA

MTÜ Rahvusliku Ehituse Selts

MTÜ Loodi Mõisa Arendus

Selge Pilt OÜ

Wanawiisi ehitus OÜ